logo
| Cięcie wodą płytek

Oferujemy kompleksowe oraz niezwykle precyzyjne usługi w zakresie cięcia w płytkach ceramicznych, gresowych, szkliwionych, terakocie – w tym m.in. ukosowanie, cokoły, rozety, róże wiatrów.

Wykonujemy standardowe cięcie płytek pod wybrany wymiar, jak również tniemy otwory oraz mozaiki szklane i ceramiczne. Nasza wycinarka wodna radzi sobie z każdym, nawet najbardziej wymyślnym wzorem. Możemy wyciąć m.in. motyw koła, kwadratu, drzewa, kota, jak i napisy, np. Twoje imię lub nazwę Twojej firmy.

Można śmiało powiedzieć, że cięcie płytek wodą to najlepsza metoda ich obróbki. Jest niezwykle precyzyjna i dużo bezpieczniejsza dla materiału niż użycie tradycyjnych, specjalistycznych narzędzi. Obróbka wodą gwarantuje uzyskanie gładkich krawędzi i jednolitej powierzchni cięcia, bez drobnych uszkodzeń czy pęknięć. Ze względu na zautomatyzowanie procesu, doskonale sprawdza się przy indywidualnych projektach – posadzkach, mozaikach, wzorach z gresu, ceramiki lub terakoty.

Znakujemy, tniemy pod kątem oraz ukosujemy płytki. Tak wycięte płytki nie wymagają już dalszych obróbek. Wycinamy w płytkach również otwory, które mogą posłużyć pod mocowanie oświetlenia czy też muszli klozetowej.

Współpracujemy z firmami, lokalami usługowymi i osobami prywatnymi. Wykonujemy indywidualne projekty dla architektów, projektantów wnętrz i dekoratorów, a także budowniczych i inżynierów. Współpracujemy również z agencjami reklamowymi. Wykonujemy zlecenia na cięcie i fazowanie płytek od kilku sztuk – dla klientów indywidualnych, do ilości hurtowych – dla firm budowlanych, które zajmują się dużymi inwestycjami, takimi jak hotele, spa, baseny, aquaparki, hale sportowe, salony samochodowe, stacje metra, hale dworcowe itp.

Chcesz otrzymać wycenę?

Prześlij nam wiadomość z informacjami o materiale bazowym oraz z plikami wektorowymi (2D, 3D) lub rysunkami technicznymi elementów (*.DXF, *.DWG). W oparciu o przesłane materiały przygotujemy wycenę.

Wyślij wiadomość

Interesuje Cię współpraca?

Potrzebujesz naszego doradztwa?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń teraz